Jak na věc


žáruvzdorný plech černý

Nevíte si s našimi produkty rady ?

    Žáruvzdorný beton se hodí na výrobu podložky pod hrnec, pánev, čaj a jiné. Můžete vyrobit například i stínidlo a jiné výrobky, které potřebují odolat vyšším teplotám. Po smíchání prášku s vodou nalijte beton do připravené formy.
    Poměr míchání: 1 díl vody na 4 díly betonové směsi. Míchejte 10 - 12 minut. Po smíchání nechejte směs 1-2 min. odpočinout, pak ji můžete lít do úzkých obrazových drážek, širokých 3 - 12 mm a přibližně 4 - 8 mm hlubokých. Vytvrdnutí betonu trvá 24 - 30 hodin.
    Vysokoteplotní pojivo připravené k použití, vhodné pro žáruvzdorné izolační materiály a žáruvzdorné cihly až do teploty 1500 °C. Je vhodné zejména pro lepení lehkých konstrukčních systémů z vysokoteplotních vláken ALSIBLOCK®, ALSIPACK® a ALISFORM® na žáruvzdorné stavební materiály, např. lehčené žáruvzdorné cihly, žárobeton a šamot. Je také vhodné pro lepení lehčených žáruvzdorných cihel navzájem. Skladování: sucho, bez prachu, bez mastnoty.
    Kvalitní šamotové cihly a šamotové desky nabízíme v široké škále tvarů a rozměrů. Šamotové desky a cihly se používají nejen na stavbu kamen, krbů a náhradních grilů, ale také jako náhradní díly do krbových kamen.


Žáruvzdorný silikonový těsnicí tmel kartuše 310 ml

    Vysokoteplotní pojivo pastovité konzistence je připraveno k použití pro teploty do 1000 °C. Je vhodné zejména pro materiály se savým povrchem, PROMASIL®, PROMAPACK®. K84 vyrovnává spoje až do tloušťky 3 mm.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00