Jak na věc


šimek brno

Příbuzné fráze k Šimek a Grossmann komplet (Supraphon)

    Naše firma se již řadu let specializuje na tónování autoskel bez demontáže jakékoliv části vozu. Na tónování autoskel používáme kvalitní autofolie značky Infrasol a Bruxsafol. Na tónovaná skla poskytujeme doživotní záruku. Dále se naše firma zabývá celopolepem vozidel a polepem jednotlivých částí karoserie car wrapovými foliemi značek 3M, AVERY DENNISON, APA, KPMF, VViViD a MacTac. Na instalace wrapových folií na karoserii automobilu je poskytována záruka 2 – 8 let. Při práci klademe důraz zejména na kvalitu, detail a individuální přístup k zákazníkovi. Proto také máme k dispozici náhradní vůz, který Vám zapůjčíme v době práce na Vašem voze. Díky kvalitě našich služeb máme velké množství spokojených zákazníků nejen z ČR, ale také ze zahraničí. Reference od našich zákazníků Vás jistě ujistí o naší kvalitě a preciznosti.
    Maxipes Fík komplet (Supraphon) • Můj život po životě (Supraphon) • Mach a Šebestová Komplet (Supraphon) • Darda (Supraphon) • Jak s Máničkou šili všichni čerti (Supraphon) • Zdeněk Svěrák Povídky (Supraphon) • Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče (Supraphon) • Logopedické pohádky (Supraphon) • Kolotoč a copánek (Supraphon) • Deoduši 2 CD (Supraphon)


Šimek a Grossmann komplet (Supraphon) na HLEDEJCENY.cz

    Za několik málo let společné existence na scéně divadla, televize a rozhlasu vytvořila dvojice herců, zpěváků, komiků a humoristů Miloslav Šimek a Jiří Grossmann řadu vystoupení, z nichž většina žije dosud nejenom ve vzpomínkách diváků, ale zůstala zachována v nahrávkách oficiálních firem (ČR, ČT, Panron, Supraphon, PC Františka Rychtaříka) i ve sbírkách soukromých sběratelů. V našem kompletu jsme shromáždili veškeré dostupné záznamy vystoupení obou komiků a seřadili je tak, jak skutečně na scéně probíhaly. Některé záznamy (např. z archivu Českého rozhlasu) uslyší posluchači zcela poprvé, neboť jde o skutečné objevy, zachráněné před smazáním (Besídka u mikrofonu, Radionokturno). Záznamy kompletují představení Návštěvní dny, Besídky zvláštní školy, Othello odpadá, Večer pro otrlé, Besidku v rašeliništi, Besídku divadelní, Hop dva tři, Pánský, večírek, Potoky modré krve a to v celém rozsahu, bez upravujících zásahů. O objevy podkladů se zvláště zasloužila skupina sběratelů, znalců a nadš

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00