Jak na věc


šarlatové písmeno děj

Nejlevnější Studie v šarlatové (První společný případ Sherlocka Holmese) (RADIOSERVIS) akční ceny - Levné Studie v šarlatové (První společný případ Sherlocka Holmese) (RADIOSERVIS)

    Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Studie v šarlatové (První společný případ Sherlocka Holmese) (RADIOSERVIS) najdete u nás.
    Pes baskervillský, Pes baskervillský (2), Pes baskervillský (3), Pes baskervillský (4), Pes baskervillský (5), Pes baskervillský (6), Pes baskervillský (7)
    R.U.R. (RADIOSERVIS) • Polská krev (RADIOSERVIS) • Nebojte se klasiky! 13-16 komplet italské opery (Komplet obsahuje 4 CD) (RADIOSERVIS) • Nebojte se klasiky! 14 Nápoj lásky (Gaetano Donizetti) (RADIOSERVIS) • Jak Kuba vyzrál na Papejše (RADIOSERVIS) • Nebojte se klasiky! 1 Bedřich Smetana (RADIOSERVIS) • CD Robur Dobyvatel (RADIOSERVIS) • Pohádky tisíce a jedné noci (RADIOSERVIS) • Hotel U dvanácti mrtvých (RADIOSERVIS) • Vojna a mír (RADIOSERVIS)


Produkty podobné jako Studie v šarlatové (První společný případ Sherlocka Holmese) (RADIOSERVIS)

    Traduje se, že Sir Arthur Conan Doyle (1859–1930) začal literárně tvořit ve volných chvílích, kdy čekal na pacienty ve své ordinaci. Jestli pak při vyšetření používal i deduktivní metodu, kterou proslavil ve svých detektivních příbězích, to se již neví. Ví se však, že právě tuto metodu odpozoroval za medicínských studií od svého profesora, který si s potěšením pohrával s úsudky o svých pacientech při jejich první návštěvě. Stejně jako Sherlock Holmes vynikal Doyle v ledasčem, vedle medicíny a literatury se věnoval historii, zabýval se sportem, byl reformátorem právního systému, a dokonce se několikrát osvědčil jako detektiv. První detektivní román vydal Doyle v roce 1887, jmenoval se Studie v šarlatové a poprvé v něm představil slavnou dvojici – geniálního detektiva Sherlocka Holmese a jeho věrného přítele a zároveň vypravěče Holmesových případů doktora Watsona. U čtenářů však více zabrala až druhá kniha Znamení čtyř.
     Tuhle pohádkovou postavičku jsem si vybrala, protože jeho příběhy, vzhled a chování mě vždy uměly rozesmát. A i teď ho mám velice ráda. Hurvínek nosí krásnou bílou halenku se zakulacenými límci a šedé kalhoty, které má zabezpečené vínovými kšandy. Jako obuv mu slouží velice zajímavé dřeváky, které mi...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00