Jak na věc


řezání pur panelů

Řezání, pálení a dělení laserem oceli, hliníku, plexiskla

    Dále je vhodné uvést, jestli námi dodaný výpalek budete dále opracovávat, nebo jestli chcete řezat na hotovo v maximální kvalitě (o kvalitách a přesnosti řezu se blíže dočtete v sekci Kvalita řezu/přesnost).
    Toto jsou internetové stránky společnosti FARMTEC a.s., se sídlem Jistebnice, Tisová 326, PSČ 391 33, IČO 63908522, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, v oddílu B, vložce 736. Společnost FARMTEC a.s., je členem koncernu AGROFERT.
    Díky rozsáhlým skladovým zásobám nemusíte u tvarového řezání z hliníkových slitin čekat, tak jako u konkurenčních firem, na dodání polotovaru ke zpracovateli.
    Pokud nemáte možnost výkresy dodat v těchto formátech, zpracujeme i klasické na papíře vytištěné nebo ručně nakreslené. V tomto případě je třeba počítat s delší časovou prodlevou.
    Předem je třeba upozornit, že řezání vodním paprskem má jednu specifickou vlastnost – řez je kónický a s rostoucí tloušťkou roste i úkos.
    © 2012 Farmtec a.s. * Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu společnosti FARMTEC a.s. zakázáno.


DIA kot. 650/60 SW GR-Rot W H20L20

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin
    Tento vodní proud jde z čerpadla do vysokotlakého potrubí a následně přes tzv. diamantovou hlavu do abrazivní trysky, kde je do něj ve směšovací komoře přidáváno přesně odměřené množství abraziva. Abrazivo postupně obrušuje zpracovávaný materiál a tak vzniká samotný řez.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00