Jak na věc


ředění lihu

MD8 - láhev na ředění s rozprašovačem

    Důležité upozornění: Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být užívaná při několika odlišných onemocněních, v dávkování lišícím se podle charakteru nemoci, ale také podle konkrétního zdravotního stavu pacienta. Proto není možné uvést jednu přesnou indikaci a konkrétní dávkování u každého léku. S výběrem vhodného léku a volbou správného dávkování vám poradí odborník, lékař homeopat nebo lékárník. Odpovědi na obecné dotazy k přípravku můžete získat na veřejně přístupné odborné informační službě společnosti Boiron na tel.: 224 835 090, která je v provozu v pracovní dny od 8:00 do 17:00.
    Vysoce koncentrovaný vonný, čistící prostředek, který je vhodný a připravený pro každodenní čištění a odbarvení všech umyvatelných povrchů v koupelně. Sanitizuje, leští a čistí. Je ideální pro odstranění vodního kamene a pro jeho prevenci, odstranění špíny, zbytků mýdla na všech umyvatelných plochách v koupelně – dlaždice, kohoutky, sanitární keramika, sprchové kouty, zrcadla, umyvadla atd. Zanechává přetrvávající nádech vůně ovoce v místnosti, povrchy zůstávají čisté a dlouhodobě chráněny. Lze ho použít k čištění povrchů hadrem nebo houbičkou. Nepoužívejte na mramor a přírodní kámen.
    Použití: Nastříkejte malé množství produktu na Vámi vybrané místo, utřete houbou nebo látkou s mikrovlákny a opláchněte vodou. Nepoužívejte na mramor a přírodní kámen.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
7952
cache: 0024:00:00