Jak na věc


čisto v levné koupelně

Ryby a rybolov v našich vodách

    Od samého počátku jsme sbírali zkušenosti, abychom je zužitkovali. Naším cílem je vyhovět Vašim přáním a požadavkům a zároveň dbát na kvalitu odvedené práce. Naše pracovnice jsou spolehlivé a bezúhonné. Samozřejmostí je diskrétnost a serióznost.
    Vítám Vás na stránkách společnosti Irena Holková – úklidové služby. Dodavatelský úklid provádíme od roku 2003 v Brně a širokém okolí, naše zákazníky však máme v rámci celého Jihomoravského kraje. Mezi naše zákazníky patří významné společnosti i soukromé osoby, kteří oceňují perfektně odvedenou práci a profesionální přístup mých zaměstnanců.
    Jedinečná publikace z pera českých autorů RYBY A RYBOLOV V NAŠICH VODÁCH vás zavede do světa, který našim očím zůstává běžně skryt. Objevíte němé tvory, prohánějící se našimi řekami i potoky, rybníky i přehradami v podrobném atlase našich ryb.
    Součástí knihy je pak i Desatero systematického úklidu, které vám umožní získat potřebný nadhled, a také seznam receptů na ekologické a ekonomické čisticí prostředky, které si můžete snadno namíchat sami doma.


Převezmeme za Vás starosti s chodem domácnosti.

    Při pravidelné úklidu si zvolíte časový interval, který Vám bude co nejlépe vyhovovat. Maximálně se přizpůsobíme Vašim časovým požadavků na dobu úklidu tak, abychom nenarušovali chod Vaší domácnosti. Zásadní a naprostou prioritou pro nás je, že do Vaší domácnosti bude docházet stejná pracovnice.
    Ať už jde o skvrnu na koberci, kuchyňský dřez plný nádobí, nebo generální úklid před příjezdem důležité návštěvy, poradí vám, jak problém vyřešit co nejrychleji a s minimem námahy. Najdete zde neotřelé rady a tipy, které ocení každý, kdo si rád vychutná šálek kávy uprostřed oázy klidu a čistoty.
    Zde uvedené ceny jsou za základní úklidové práce. Ceny dalších služeb s úklidem spojených Vám ráda poskytnu na základě Vaší poptávky, respektive osobní prohlídky prostor.
    Od Hatšepsutina chrámu až po nedotčenou rajskou přírodu Národního parku Korkovado – čeká vás ojedinělý a „intimní“ pohled na moc a magii těchto nezapomenutelných míst, který v žádné jiné kolekci nenajdete!
    Máte rádi čistý a voňavý domov? Jste příliš časově vytíženi, nemáte dost fyzických sil nebo Vás jen nebaví uklízet? Právě pro Vás jsou pak určeny naše služby. Převezmeme péči o Vaši domácnost!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00