Jak na věc


čerpací stanice petra jihlava

Benzín i nafta zdražují! Tady natankujete nejlevněji. PŘEHLED

    Česká obchodní inspekce (ČOI) udělila v tomto roce pokuty za nekvalitní pohonné hmoty už deseti provozovatelům čerpacích stanic. Nejvyšší pokuta se vyšplhala na 450 tisíc korun.
    OMV Česká republika,s.r.o. zahájila své aktivity v roce 1993. Na český trh vstoupila se širokou nabídkou svých produktů z oblasti zpracování ropy, ale i výstavbou a provozováním moderních čerpacích stanic. OMV Česká republika, s.r.o. je dceřinnou společností rakouské matky OMV A.G. Wien, která je na rakouském i dalších trzích známa svými vysoce kvalitními výrobky z oblasti zpracování ropy a výroby pohonných hmot.
    Jednou z hlavních aktivit OMV ČR je provoz čerpacích stanic. V současné době je jich v provozu 220 a počet těchto modrozelených oáz pro automobilisty se stále zvyšuje. Produkty OMV jako maziva pro nejširší použití, biomaziva, topné oleje, pohonné hmoty, bitumeny, čistící prostředky pro nejrůznější účely odebírá stále větší počet spokojených zákazníků po celé ČR.


Hlavní místa využití čerpacích jímek

    Informace a data zveřejněná na Mol Station Finder mají pouze informativní charakter. Na aktuální nabídku služeb se prosím zeptejte přímo na čerpací stanici. MOL ČESKÁ REPUBLIKA SEZNAM ČERPACÍCH STANIC DLE MĚST MOL ČESKÁ REPUBLIKA SEZNAM ČERPACÍCH STANIC DLE ZNAČKY
    Počet čerpacích stanic v České republice v prvním pololetí letošního roku mírně vzrostl. Ke konci června evidovalo ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) celkem 6551 čerpacích stanic v provozu, což je o 88 více než o rok dříve. Vyplývá to ze statistik MPO.
    Společnost BAEST, Machines & Structures, a.s. má dlouholetou tradici a zkušenosti s výstavbou a rekonstrukcemi čerpacích stanic na pohonné hmoty. Provádí výstavbu čerpacích stanic od malých tzv. podnikových neveřejných čerpacích stanic až po velké čerpací stanice dálničního typu. V nabídce nadzemních ČS naleznete velké množství typových projektů ČS typu BEST. Kromě výstavby nových ČS provádí také rekonstrukce ČS, včetně vložkování nádrží. Výstavbu ČS na PHM, provádí nejen na území ČR, ale i v zahraničí.
    Ceny ropy jdou prudce nahoru. Poprvé od roku 2014 překročila 80 dolarů za barel. A rostoucí ceny už poznají i řidiči u pump. Za týden zdražil benzín téměř o 50 haléřů. Podle ekonomů navíc zdržování nekončí.


Abecední seznam čerpacích stanic OMV

    Gravitační čerpací stanice slouží pro přečerpávání odpadních vod do výše položených míst. Odpadní vody jsou čerpány kalovými čerpadly ( s řezákem nebo bez řezáku) výše do výše položené nádrže nebo gravitační (spádové) kanalizace s převýšením až do 32 metrů.
    Je li k dispozici stávající jímka, u které je možné prokázat, že je vodotěsná (provedení zkoušky vodotěsnosti), je technicky možné ji vystrojit jako čerpací jímku pro tlakovou nebo gravitační kanalizaci. Do jímky se osadí vhodné čerpadlo s hladinovými plováky a výtlak čerpadla se napojí na vedení do tlakové nebo gravitační kanalizace.
    Benešovská policie pátrá po mladíkovi, který už třikrát ujel po natankování z čerpací stanice. Naposledy se mu ale do cesty postavil pracovník čerpací stanice, který si lehl na kapotu auta. Přesto se pachateli podařilo ujet.
    Řidič středního věku za volantem audi narazil v sobotu nad ránem v Praze na Barrandově do budovy benzinové pumpy. Tříčlennou posádku museli z vraku auta vystříhat hasiči, její zranění naštěstí nejsou vážná.


Benzínku přepadli v masce s lebkou. Prodavač je hnal koštětem

    Čerpací stanice jsou z provozních důvodů v určitých intervalech vyprazdňovány. To znamená, že po určitou dobu není vytvořen protitlak proti tlaku zeminy. Z tohoto důvodu je třeba věnovat způsobu osazení velkou pozornost, neboť při nedodržení postupu by mohlo dojít k deformaci nebo destrukci čerpací stanice. V případě vyšší hladiny spodní vody doporučujeme použít dvojplášťovou jímku nebo vystrojit vhodnou betonovou jímku.
    Policie už téměř tři měsíce marně pátrá po dvojici mužů, která na Domažlicku vykrádala tankomaty čerpacích stanic. Přišli si tak zhruba na sto tisíc korun. Policie zveřejnila videa a žádá veřejnost o pomoc při hledání nenechavců. Muži pokaždé měnili převleky a mnohdy byli opravdu vynalézaví.
    Vražda obsluhy čerpací stanice na Mělnicku rozzuřila Čechy. Lidé se na internetu rozčilují, že obsluhy čerpacích stanic nejsou dostatečně chráněny. Vadí jim také, že pachatelům nehrozí trest smrti. Ten by rádi obnovili.
    Po kliknutí na Odeslat zprávu, bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
    Policie dopadla lupiče, kteří se na začátku listopadu v maskách pokusili přepadnout benzínku na Znojemsku. Moc šikovní ale nebyli, nakonec se zalekli a utekli pouze s pár balíčky cigaret. Teď skončili ve vazbě.


Čerpací stanice splaškových vod

    Stylově oslavili Den dětí jihomoravští záchranáři. Zasahovali na benzince v Brně, kde v začala v taxíku rodit nastávající maminka. Rodiče mířili do nemocnice, holčička ale přišla na svět dříve.
    Tlaková čerpací stanice slouží k přečerpání odpadních vod do hlavního řadu tlakové kanalizace. Průměr čerpací stanice lze přizpůsobit požadavkům zákazníka. Součástí čerpací stanice je kalové čerpadlo s řezákem, plovákové spínače, řídící jednotka, zpětná klapka, kulový uzavírací ventil, spojka potrubí a výstupní potrubí. Spolu s ČS je dodáván kompletní rozvaděč se signalizací vysoké hladiny vody.
    Na Berounsku se brzy ráno srazila dodávka s kamionem. Řidič dodávky zemřel, jeho tělo museli vyprostit hasiči. Nehoda se stala na parkovišti u čerpací stanice, dodávka najela do stojícího kamionu.


BAEST, Machines & Structures, a.s.

    Čerpací stanice jsou svařeny z polypropylenových desek nebo skruží, jsou opatřeny výztuhami proti vnějším tlakům, záklopem s montážním vstupem D 750x200 mm a plastovým poklopem. Jímky čerpacích stanic jsou pochozí a jsou vyráběny jako jednoplášťové nebo dvojplášťové. Dvojplášťové jímky jsou určeny do lokalit s vyšší hladinou spodní vody. Prostor mezi plášti se vyplní betonem, který sníží riziko poškození stěn a dna jímky tlakem spodní vody.
    V sobotu večer si chtěl devětačtyřicetiletý chodec na Slovensku zkrátit cestu k čerpací stanici přes rychlostní silnici R1. Bez úhony se ovšem dostal jen ke středovým svodidlům. Poté, co je přelezl, zemřel.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00