Jak na věc


útok na ponorku 2015

Místo vděku útok. Opilec se vrhl na záchranáře, jednoho zranil!

    Syrská armáda oznámila, že v úterý čelila raketám, které měla vypustit izraelská letadla, když byla ve vzdušném prostoru Libanonu. Většinu raket se údajně podařilo zneškodnit, zničen byl muniční sklad, zranili se tři lidé. Izraelská armáda tvrdí, že aktivovala svůj vzdušný obranný systém kvůli protiletadlové střele vystřelené ze Sýrie.
    Agresivní muž zaútočil v noci ze soboty na neděli v Jaroměři na Náchodsku na zdravotníky, kteří ho přijeli ošetřit. Jednoho z nich zranil a záchranář tak skončil v pracovní neschopnosti, kde zůstane až několik týdnů.
    Dvakrát během vánočních svátků museli pražští policisté zasahovat u vážných pobodání. Ve čtvrtek obvinili muže, který nožem napadl vlastní matku. Obviněn byl také muž, který hádku s jiným řešil tak, že mu do břicha bodl nůž s 20cm čepelí. Obě oběti naštěstí přežily.
    Egyptské bezpečnostní složky podnikly v sobotu na několika místech razii, při které se podařilo zabít čtyřicet radikálů. Ti zemřeli při přestřelce. Země tak reagovala na páteční teroristický útok na autobus, při kterém zemřeli čtyři lidé a dalších devět je zraněných.
    Na toaletách v britské restauraci SizzAll zhruba třicetiletý muž sexuálně napadl osmiletou dívku. Násilník chvilku po útoku z restaurace utekl, pátrá po něm policie.


Muž v Číně unesl autobus a vjel do davu lidí! Nejméně pět mrtvých

    Muž v čínském městě Lung-jen ukradl autobus a najel s ním přímo do davu lidí. Nejméně pět jich zabil, dalších 21 zranil. Podezřelého již zadržela policie.
    Nejméně 43 lidí zahynulo při sedmihodinové přestřelce, která se strhla v pondělí v ulicích Kábulu. Vše odstartoval výbuch bomby nastražené v autě u vládní budovy, ozbrojenci pak vnikli dovnitř, kde drželi rukojmí.
    K brutálnímu útoku došlo o vánočních svátcích ve Žluticích na Karlovarsku. Čtyřiašedesátiletý muž tady bodl svého spolubydlícího nožem do zad. Napadení předcházela hádka obou mužů týkající se údajné krádeže cigaret.
    Egyptské úřady po pátečním teroristickém útoku pravděpodobně zesílí některá bezpečnostní opatření. České ministerstvo zahraničí zatím ale žádné speciální upozornění pro cesty do Egypta nevydalo. Čeští turisté by ale v některých oblastech měli být opatrní.
    Výbuch bomby nastražené u silnice zasáhl v pátek v podvečer autobus s turisty nedaleko egyptských pyramid. Při útoky zahynuli čtyři lidé, dalších 10 utrpělo zranění. Jednalo se o 3 turisty z Vietnamu a jejich průvodce.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00