Jak na věc


úhrada zubní protézy pojišťovnou

Možnosti úhrady, poplatky, stornopoplatky

    Je však třeba upozornit, že konečné ceny se v závislosti na náročnosti zákroku mohou mírně lišit, vyžadují odbornou konzultaci s lékařem a jsou proto stanovovány individuálně.
    Předmětem těchto smluv jsou seznamy výkonů, které zdravotní pojišťovny hradí a jejich úhrada je zdravotními pojišťovnami plně pokryta.
    Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii.
    Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.
    GynCentrum nabízí svým pacientům klientské karty, opravňující v závislosti na ceně k poskytování vybraných služeb nehrazených zdravotními pojišťovnami.
    v hotovosti: 2.patro, kancelář HTS paní Hana Kasalová, po,st,čt, 8.30 – 12.00 hod 12.30 – 15.00 hod, úterý 7.30 – 12.00 hod 12.30. - 17.00 hod, pátek 8.30 – 12.00 hod 12.30 – 14.00 hod.
    Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.
    Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt


Navštivte také naše další stránky

    GynCentrum však nabízí i široké spektrum služeb, které pojišťovnami hrazeny nejsou. Jde zejména o obory plastické a estetické chirurgie, plastické gynekologie, laseroterapie, preventivní péči, odstraňování hemeroidů, křečových žil laserem nebo pacientem zvolený hotelový typ ubytování.Orientační cenové informace můžete získat na e-mail. adrese : gyncentrum@gyncentrum.cz.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00