Jak na věc


údržba zeleně kladno

Odstranění hrubých nečistot z povrchu

    Nenechte si vaši zahradu přerůst přes hlavu a kontaktujte nás! Nabízíme vám kompletní údržbu zahrady, údržbu zeleně a ostatní zahradnické práce. Díky našim bohatým zkušenostem a kvalitním technickým zázemím, jsme schopni nabídnou skutečně kvalitní a synchronizované práce, které vám zajistí dokonalou úpravu a prvotřídní finální vzhled celé vaší zahrady. Zabýváme se různorodou starostí o údržbu různých velikostí zahrad a jejich okolí. Naše schopnosti zahrnují veškeré činnosti, které vedou ke zkrášlení vaší zahrady a okolí, ve kterém žijete.
    Součástí profesionální údržby je i finální kartáčování, srovnávání a provzdušňování povrchu trojúhelníkovým kartáčem. Výhodou jeho použití oproti jednoduchému kartáči je výplň rovnoměrně rozprostřená po celém povrchu.
    Jedním z prvních kroků je likvidace viditelného nepořádku z povrchu a jeho okolí. S listím, větvemi, trávou, starými vlákny umělého povrchu a dalšími výraznými nečistotami na umělé trávě si poradí vysoce výkonný sběrací stroj.
    Zeptejte se nás na cenu za čištění a údržbu umělé trávy ještě dnes! Přijedeme kdekoliv po ČR zhodnotit stav vašeho umělého povrchu a připravíme vám podrobnou kalkulaci.


Nástrojárna Milacron si vybrala MES systém Act-in

    Aplikace Maintenance Control se u nás stala základním informačním systém pro dennodenní práci oddělení údržby a díky podpoře vedení společnosti získala tato aplikace rovněž aktivní uživatele jak v oblasti výroby, tak i například kvality a dalších oddělení a byla následně doplněná i o aplikaci Performance Analyser pro monitorování výroby a sledování OEE, včetně interface na plánování výroby v ERP MfGPro.
    Příležitosti pro větší rozšíření prediktivní údržby jako součásti intergrovaných SW systémů pro řízení údržby a řízení výroby v Průmyslu 4.0 Act-in Maintenance Control.
    Pro oblast implementace informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.
    Své služby nabízíme jak jednotlivcům, tak také firmám. Zahradnické práce realizujeme také v těžko dostupných terénech. Svěřte svou zahradu odborníkům a využijte svůj volný čas mnohem zábavněji.
    Jsme seriózní a zkušený tým lidí, kteří vám nabízí zahradnické práce od jednoduchých manuálních úprav až po náročné projektované zahradnické práce. Svým klientům nabízíme jednorázové i opakované údržby zahrad a jiných externích travnatých ploch.


Úspěch Act-in MES v leteckém průmyslu ve Francii

    Celoroční údržba zeleně je velmi důležitá a také časově náročná pro ty, kteří se chtějí vytvořit a udržet příjemné ?zelené? prostředí ve svém okolí. Ovšem bez kvalitně a odborně provedené údržby zeleně toho docílíte obtížně, obzvlášť jste-li majitelem rozsáhlejšího pozemku.
    Pravidelná profesionální údržba sportoviště je velice důležitá. Docílíte jeho pěkného vzhledu, zachováte původní vlastnosti a navíc výrazně zvýšíte celkovou dobu jeho používání. Díky tomu také ušetříte nemalé peníze.
    Srdečně Vás zveme na další zastávku našeho roadshow s INDUSTRY CLUSTER 4.0, tentokrát do Olomouce 18.4.2018, kde vystoupíme s příspěvkem „Moderní výrobní informační systémy s IoT a rozšířenou realitou"
    Srdečně Vás zveme na seminář 17.4.2018 v INTEMACu, kde vystoupíme s příspěvkem „Výrobní informační systémy MES s IoT a rozšířenou realitou“ a ukázkami GoogleGlass


Jaký je rozsah našich služeb ve smyslu údržby zeleně, údržby zahrady a zahradnických prací?

    Ve druhé fázi se rozbourá zhutněná vrstva umělé trávy pomocí profesionálního rotačního kartáče. Následně je syntetický povrch do hloubky vyčištěn profesionálním strojem na údržbu umělých povrchů SMG. Tento stroj vynese rotačním kartáčem vrchní vrstvu křemičitého písku nebo gumového granulátu do vibračního síta, kde separuje nečistoty od výplně a uchová je ve speciálním zásobníku. Vyčištěný písek rovnoměrně navrátí na povrch.
    Pro oblast mezinárodní technické podpory a helpdesku specializující se na informační systémy MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0 hledáme nového kolegu.
    Společnost Act-in potvrzuje svoji silnou pozici dodavatele MES systémů a vítězstvím ve výběrovém řízení společnosti Norma Americas vstupuje na americký kontinent se svým řešením digitalizace pro Industry 4.0.
    Nový Industry 4.0 závod francouzského leteckého výrobce Latecoere v Toulouse si vybral pro sledování efektivity CNC obráběcích strojů MES systém od Act-in CZ.
    K profesionální údržbě patří také postřik přípravkem proti tvorbě mechu po celé hrací ploše. Po celou sezonu do další profesionální údržby můžete v klidu hrát bez vyrušování mechem.


Aplikace výplně dle aktuálního stavu sportoviště

    Poskytujeme výrobní informační systémy pro řízení výroby, řízení údržby a řízení kvality. Systémy MES jsou založené na monitorování výroby a automatizovaném sběru dat z výrobních strojů a jejich následné vizualizaci a analýze OEE a dalších KPI.
    Pro oblast marketingu a prodeje informačních systémů MES pro řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.
    Všechny úkony profesionální údržby mají velký vliv na odskok a chování míčku při hře. Pravidelným udržováním plochy ke sportování navíc docílíte její maximální životnosti. Jak při tom postupujeme?
    Pro oblast vývoje moderních informačních systémů MES na řízení a digitalizaci průmyslových podniků zaměřených na využití moderních high-tech technologií Industry 4.0. hledáme nového kolegu.
    Poskytujeme odborná školení, koučování a poradenství pro implementaci účinných nástrojů na zvyšování efektivity údržby a výroby v podobě konkrétních projektů vycházejících z TPM a Toyota Production System přizpůsobených realitě v ČR a SR.


Jak často provádět údržbu umělé trávy

    V průběhu užívání sportovišť dochází k vytlačování výplně (křemičitého písku, gumového granulátu) z hrací plochy do krajů. Proto je nezbytnou součástí údržby sportovišť s umělou trávou kontrola a rovnoměrné doplnění výplně po celém povrchu minimálně jednou ročně.
    Společnost Act-in zvítězila ve výběrovém řízení společnosti Milacron na dodávku MES systému se zaměřením na zvyšování efektivity CNC obráběcích strojů v nástrojárně.
    Poskytujeme průmyslovou údržbu a servis strojů, střední a generální opravy strojů, retrofiting a modernizace strojů, instalace a stěhování strojů, průmyslovou automatizaci, flexibilní technickou podporu, smluvní servis a údržbu (SLA).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00