Jak na věc


účesy pro ženy po čtyřicítce

Facebook - Image 21 Brno kadeřnictví vizážistika

    To, že jsou vlasy korunou krásy pro každou ženu, není nutné zdůrazňovat. Pokud vaše vlasy vypadají zdravě a vy se cítíte dobře, máte vyhráno. Jak tedy ještě více vylepšit svou kštici? Nechte se inspirovat účesy vévodkyně ze Sussexu.
    Na svahu je Ester ve své komiksové kombinéze nepřehlédnutelná. Ale co ráda nosí a v čem se cítí dobře, když zrovna netrénuje nebo není obklopena sněhem?
    Maraton společenské zábavy je v plném proudu. Ve vašem šatníku jsou jedny krásnější šaty vedle druhých, ale nevíte, jaký k nim zvolit účes? Nechte se inspirovat!
    Nová Pre-Fall 2019 kolekce módního domu Salvatore Ferragamo byla plná měkkých konstrukcí a elegantních střihů. Inspirací pro barevnou paletu se staly obrazy italského malíře Bronzina.
    Přírodní produkty dokážou zázraky. Mohou se vám po nich nádherně lesknout vlasy, zesílit a dokonce vyvolat růst. Jak na to, vám poradí staré ověřené metody!
    Ať už máte krátké, střední nebo dlouhé vlasy, stačí pár šikovných pohybů a je jisté, že budete vypadat skvěle. Máme pro vás několik jednoduchých tipů, jak dosáhnout perfektního účesu.


Lyžařská sezóna: Jak zvolit správnou dioptrickou pomůcku

    Nová kolekce značky Marchesa je doslova v rozkvětu. Ačkoli jsou květované vzory pro značku příznačné, kolekce 2019 vás přímo unese na rozkvetlou louku, i když za okny řádí zima a mráz.
    Jsou všude a vy se divíte, že ještě nejste bez vlasů. Alespoň v nějaké části života jsme to zažila každá. Vypadávání vlasů se může zdát jako banalita, ale když řídne naše hříva, sebevědomí klesá strmě dolů.
    Jsou trendy účesů, které se preferují a zase odchází. Chceme-li být IN, stáváme se otroky módních návrhářů, ale s tím přichází i změny stylu, nápaditost, hraní si sami se sebou, svěžest změny. Na účesové tvorbě je v dnešní době nádherná rozmanitost jak v kombinaci barev, tak ve střihu. Stačí najít sama sebe a vybrat si preferujete-li moderní styl známých osobností, romantické účesy celebrit, tradiční japonské styl účesu, či prostě chcete být jen sama sebou se svým orginálním účesem.
    Vlasy a jejich účesy je vždy zajímavé téma a mnoho z nás hledá stále novou inspiraci. Není proto divu, že na toto téma je spoustu článků a informací. Pročtěte si články v našem magazínu a podívejte se na nové nápady.


aktuální FOTOgalerie a akce našeho týmu na

    V dnešní rychlé době však mají lidé potřebu mít účes nejen slušivý, ale i praktický, nejlépe s minimální úpravou. Chápu, že Vašim nejčastějším nástrojem jsou pouze Vaše ruce při občasném prohrábnutí vlasů. Proto vždy při konzultaci Vašich představ účesu, je směruji i k praktičnosti úpravy doma. Základem je perfektní střih, poté vlasy vypadají perfektně jak rozpuštěné tak ve výčesu.
    Lyžařská sezóna je v plném proudu, ale jak si ji vychutnat v těch nejostřejších barvách? Hledáte tu nejpohodlnější dioptrickou pomůcku? Máme pro vás několik rad, jak si jízdu po čerstvém prašanu užít.
    Značka, která má u nás své místo a kterou bedlivě sledujeme, opět přichází s jednoduchými liniemi, které většina žen miluje. Nejčistší minimalismus tu tvoří hlavní podstatu celé kolekce.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00